dobrewibracje.pl

Logowanie Rejestracja

Logowanie

Nazwa użytkownika
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Rejestracja

Pola oznaczone symbolem (*) są wymagane.
Nazwa
Nazwa użytkownika
Hasło *
Potwierdź hasło *
Email *
Powtórz email *
Twój koszyk jest pusty
Jesteś tutaj: strona główna jak korzystać z nagrań

jak korzystać z nagrań

Aby odsłuchiwanie były wykonane właściwie, potrzebne jest spełnienie kilku warunków.

 1. Po pierwsze
  ćwiczenia ze swej natury wprowadzają Cię w trans, w związku z czym można wykonywać je tylko i wyłącznie wtedy, kiedy nie wykonujesz żadnego innego zadania i możesz skupić na nich 100% uwagi. Absolutnie zabronione jest odsłuchiwanie nagrań, gdy prowadzisz auto czy wykonujesz inne wymagające koncentracji czynności.

 2. Po drugie
  znajdź sobie wygodną leżącą lub siedzącą pozycję ciała w miejscu, w którym jesteś bezpieczny i nikt nie będzie Ci przeszkadzał.
  Jeśli w trakcie hipnozy wchodzisz w trans tak głęboko, że zasypiasz, to lepsza będzie pozycja siedząca.
  Jeśli po transie hipnotycznym zamierzasz zasnąć, to możesz podać sobie sugestię, że rano obudzisz się w pełni wypoczęty, ze wspaniałą energią i gotów do działania.

 3. Po trzecie
  zwróć uwagę by ubranie, które masz na sobie dawało Ci pełny komfort. Lepiej jest również nie krzyżować rąk ani nóg, żeby obieg krwi był swobodny.

 4. Po czwarte
  wszystkie relaksacje przeprowadzaj z zamkniętymi oczami. Nie zastanawiaj się nawet, czy wchodzisz w odpowiednio głęboki stan transu, ponieważ czasem po kilku, a czasem po kilkudziesięciu próbach z łatwością zaczniesz rozróżniać głębokość transu i ją regulować.
  Jeśli w trakcie transu wydarzy się coś, co będzie wymagało Twojej natychmiastowej uwagi lub podjęcia działania, po prostu otworzysz oczy i będziesz gotów w całkowicie aktywnym stanie świadomości zająć się tym.

Ćwiczenia z autohipnozy możesz wykonywać tak często, jak zechcesz. Pamiętaj, że Twój umysł uczy się za każdym razem poprzez warunkowanie wchodzenia coraz szybciej w coraz głębszy trans. Każdy umysł rządzi się swoimi prawami, dlatego nie przejmuj się czy potrafisz odpowiednio wykonywać sugestie w trakcie odsłuchiwania – przykładowo niektórym osobom łatwiej jest wyobrażać sobie obrazy czyli wizualizować, innym z kolei łatwiej jest wyobrazić sobie dźwięki, a jeszcze inne potrafią wzbudzać emocje czy przywoływać wrażenia związane z dotykiem, odczuwaniem. Dlatego staraj się podążać za zaleceniami najlepiej jak potrafisz, nie przejmując się, czy dokładnie udało Ci się je wykonać.

Nagrań nie należy słuchać „na siłę”. Każdemu zdarzyć się może czas, w którym nie do końca potrafi się zrelaksować – nie należy wtedy zmuszać się do słuchania. Może jednak tak się zdarzyć, że w trakcie słuchania napięcie opadnie, dlatego warto przynajmniej spróbować.

Czasem można wpaść w tak głęboki trans, że niewiele z nagrania się pamięta. Kiedy jesteś w głębokim transie, Twoja podświadomość i tak słucha i przyjmuje sugestie. Często po tak głębokiej podróży ma się wrażenie, że się spało, umysł być może wędrował gdzieś daleko, ale podane sugestie zostają wpisane w Twoją podświadomość.

E-mail:
Treść:
Ochrona antyspamowa - wpisz: "dobre"
zgłoś błąd