dobrewibracje.pl

Logowanie Rejestracja

Logowanie

Nazwa użytkownika
Hasło *
Zapamiętaj mnie

Rejestracja

Pola oznaczone symbolem (*) są wymagane.
Nazwa
Nazwa użytkownika
Hasło *
Potwierdź hasło *
Email *
Powtórz email *
Twój koszyk jest pusty
Jesteś tutaj: strona główna o nas

o nas

Artur Sołtys

  • Misją  London Academy of Hypnosis (Londyńska Akademia Hipnozy)  jest krzewienie wiedzy umożliwiającej dotarcie i otworzenie pełnego potencjału człowieka, co wiąże się z rozwojem samoświadomości jednostki. Propagujemy rozwiązania, w których dzięki stanom transu można otworzyć się na prawdziwego siebie, aby móc wieść życie pełne spokoju wewnętrznego i harmonii. Organizujemy warsztaty z zakresu technik autohipnozy i wykorzystania współczesnej wiedzy o umyśle i świadomości do kreowania rzeczywistości. Na tej stronie udostępniamy autohipnotyczne nagrania przygotowane przez dyplomomowanego hipnoterapeutę klinicznego, Artura Sołtysa. 
  • Artur Soltys jest absolwentem Insitute of Clinical Hypnosis w Londynie (Instytut Hipnozy Klinicznej), jednej z wiodących szkół w Wielkiej Brytanii.
  • W swojej pracy jak i nagraniach hipnotycznych kładzie nacisk na holistyczne podejście do człowieka. 
  • Współpracuje on z terapeutami, uzdrowicielami i szamanami z Polski i z zagranicy dzięki czemu może wymieniać się doświadczeniami i podnosić swoje kwalifikacje, co znajduje bardzo korzystne odbicie w prowadzonych przez niego w Polsce i wielkiej Brytanii prywatnych sesjach,  szkoleniach, warsztatach a także autohipnotycznych nagraniach dostępnych w naszym serwisie.
  • Sesje dostępne w naszym serwisie mają za zadanie pogłębić Twoje umiejętności zawiadywania własnym umysłem, pokonać blokady, odkryć i wspomóc niesamowite  możliwości, jaki tkwią w umyśle każdego człowieka. 
  • Naszym celem jest rozbudowanie serwisu tak, aby stopniowo przygotowywać sesje wspomagające różne dziedziny życia, od uzdrawiania ciała fizycznego, emocjonalnego czy mentalnego  po niesamowite możliwości rozwoju świadomości. Każdy człowiek jest indywidualnością, dlatego będziemy rozbudowywać sesje w taki sposób, by każdy mógł znaleźć dla siebie coś, co pomoże mu rozwijać się i lepiej funkcjonować w swojej codzienności. 

 

 
E-mail:
Treść:
Ochrona antyspamowa - wpisz: "dobre"
zgłoś błąd